W związku z decyzją Burmistrza Miasta Łeba, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łebie jest nieczynny dla petentów do odwołania.

W dniu, 01.10.2020 podjęto decyzję o zamknięciu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łebie praca Urzędu zostaje w pełni zawieszona. Pracownicy pracują w trybie zdalnym do odwołania!

Prosimy o załatwianie spraw mailowo na adres mopsleba@onet.pl. Interesanci przyjmowani będą tylko w nagłych przypadkach po uprzednim umówieniu wizyty telefonicznie (59 306 71 60)

O wszelkich zmianach dotyczących sytuacji związanej z koronawirusem w Łebie, jak i o zmianach dotyczących funkcjonowania pracy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łebie będziemy Państwa informować na bieżąco!

Za wszelkie utrudnienia i niedogodności przepraszamy!

Od 16 listopada 2020 roku w naszym   uruchomiono nowy model obsługi podatników.Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędziee będzie możliwe po jel wcześniejszym umówieniu. Zmiany zostają worowadzone, aby aby zwiększyć bezpieczeństwo i komfort podatników.
Nowy model obsługi uruchomiono pilotażowo latem tego roku w urzędach skarbowych w województwach podlaskim i wielkopolskim. 26 października usługa została wprowadzona w kolejnych województwach, a docelowo 16 listopada objęła również urzędy skarbowe w naszym województwie i w całej Polsce.

 
Wizyty można umawiać już daisiaj, a do wyboru są terminy na najbliższe 14 dni. Najprościej zrobić to przez internet. Wystarczy skorzystać z usługi "Umów wizytę w urzędzie skartbowym" na podatki.gov.pl lub na stronach poszczególnych urzędów skarbowych.
 
Na wizytę można umówić się także telefonicznie (numery telefonów można sprawdzić na stronie www urzędu skarbowego)  lub podczas osobistej wizyty w.urzędzie - w punkcie "Umawianie wizyt". który znajduje się blisko wejścia.
 
Liczymy, że możliwość umawiania wizyt przez internet ułatwi podatnikom załatwianie ich spraw. Dzięki temu, że bezpośrednio w siedzibie urzędu obsługujemy umówionych klientów, unikniemy nadmiernych kolejek oraz poprawimy komfort i bezpieczeństwo.
 
W związku z powyższym, prowadzimy obecnie akcję. której celem jest przekazanie informacji o nowej usłudze jak największej liczbie podatników.
 
 

więcej informacji na stronie Krajowej Administracji Skarbowej

Wizytę można umówić pod adresem https://wizyta.podatki.gov.pl/index.php?idUrzad=2201